Sosyal Medya Arasi

Gelen maillerden ve mesajlardan anladigim kadariyla sanirim bir aciklama yapsam iyi olabilir. Öncelikle tesekkur ederim beni merak ettiginiz icin , amacim merak uyandırmak ya da kimseyi endişelendirmek degildi. Hatta bir hafta evvel haber vermeye calistim ama olabilir yine de gozden kaçıranlar icin sosyal medya hesaplarımı dondurdum.

Yaklasik iki yildir farklı sosyal medya mecralarinda birbirimizi tanıma fırsatı bulduk. Tanistigim ve danismanlik verdigim herkesi iyi ki tanidim pek cok kisiyi okuyabilme şansı yakaladım. Bildigimiz gibi su an devam eden bir doktora eğitimim bulunuyor. Bu süreç düşündüğümden çok daha yogun ilerliyor. Eğitim firsatimi daha verimli degerlendirebilmek adına sosyal medyaya ve astroloji paylasimlarima ara vermeye karar verdim.

Arka planda danismanliklara az ama oz olacak sekilde devam edeceğim. Bu nedenle danismanlik almak icin bana ulaşabilirsiniz.

Hesaplarıma gore Temmuz ayında yeniden sosyal medyaya geri dönebiliyorum. Bu süreçte iyi dilekleriniz icin şimdiden herkese cok tesekkur ederim.

Yildiziniz daima parlasın iyi günler dilerim

Arife Karaman- Cinse Astro

Reklam

Yorumlar kapatıldı.

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: